V oblasti hudby a kultury  zajišťujeme  a pořádáme firemní, společenské  i soukromé akce, plesy, zábavy a live show podle požadavků objednavatele.

Navrhujeme a zajišťujeme tematické večírky  pro klienty na základě našich dlouholetých zkušeností v oboru,  zejména nezapomenutelných hitů krále   Rock and Rollu Elvise Presleyho, kde jsme často pro velký úspěch opakovaně vystupovali v zahraničních Casinech a clubech, American Change Casino nebo Colloseum, ale i v Čechách pro zahraniční  společnosti např.  v hotelu  Hilton, Top Hotel  PrahaAmbasador a velký  úspěch  jsme měli také na Žofíně. Absolvovali jsme mnoho VIP plesů, večírků, módních přehlídek,  svatebních obřadů, ale i soukromých párty, diskoték a jubilejních oslav narozenin.

Nyní připravujeme další velkolepou akci  Plavbu  na  luxusní  lodi společnosti  MSC CRUISES  a speciálním hostem na lodi bude náš ELVIS PRESLEY.
Plavba pod názvem Korsika-Mallorca-Řím se zastávkou v  Cannes je plánovaná 13.5. - 22.5. 2017 a pokud máte zájem o tuto plavbu, jste srdečně zváni.

Mezi další velmi zajímavé tematické večery ve stylu  ROCKPOP a COUNTRY patří  i HAWAII , ORIENT, EXOTICA a BRAZIL, kde mimo jiné vystupují tanečnice,  barmanská show, ohnivá show a celý večer je provázen touto tematikou.
Vystupovali jsme i v lázeňských domech, Wellness hotelech  a opakovaně jsem byli součástí Silvestrovského programu v Piešťanech v luxusním centru hotelů Spa Hotel Grand Splendid , v Bratislavě jsme vystupovali na vánočním večírku zahraniční dopravní společnosti KUEHNE+NAGEL.
Jako velmi nápaditou žádanou akci považujeme také  otevírání lyžařské sezony  a ukončení horských lyžařských sjezdovek, kde  Elvis  Presley  osobně sjel na lyžích sjezdovku v Jeseníkách ve Ski Areálu Kopřivná a na sněhu živě zazpíval několik žádaných hitů krále Rock and Rollu a tečkou bylo jeho  skvělé večerní vystoupení.
Jízda v limuzíně večerní  Ostravou a zastávka na vyhlášené ostravské ulici na  Stodolní včetně autogramiády s Elvisem a projížďka růžovým kadilakem na úspěšné  akci Hradecká V8 na Stříbrném rybníku v Hradci Králové patří mezi další nezapomenutelné chvíle  našich skvělých akcí a vystoupení. 

Vzhledem k tomu, že máme rádi různé výzvy a nápady jak si ještě lépe zkvalitnit náš život a práci,  rádi se pohybujeme ve společnosti pozitivně naladěných osobností, zpěváků, herců a umělců, obraťte se na nás a my společně s Vámi zajistíme skvělý večer, plný splněných přání, protože propojení fantazie s myslí je dalším krokem v naší společné cestě za úspěchem.