Jsme schopni nabídnout Vám vysoce profesionální kompletní servis a služby v oblasti cestovního ruchu u nás i v zahraničí.
Navíc poskytujeme našim klientům velmi důležité informace v oblasti cestování a vlastní prožité zkušenosti a zážitky z absolvovaných zájezdů a poznávacích cest různých kontinentů světa. Osobní návštěvy hotelů, fakultativní výlety a poznání přírodních krás a divů v daných oblastech a zemích jsou přednostní a konkurenční výhodou naší společnosti.  
Plavby luxusních lodí společností MSC se speciálními programy a hosty na palubě patří k dalším atraktivním nabídkám, které Vám s radostí zajistíme.


V oblasti cestovního ruchu zajišťujeme a zprostředkováváme letní, zimní a exotické zájezdy do všech kontinentů světa. Pobytové, poznávací a kombinované zájezdy, turistika, rybaření, jízda na kolech aj.
Novinkou jsou exotické plavby lodí, ale i plavby Středomořím na luxusních lodí  MSC  se speciálními hosty na palubě, výukou světových jazyků  a  plavbou s názvem
úplně jiné taneční - Tanec na vlnách.   
Naše zájezdy a cesty za poznáním zprostředkováváme pro firmy, společnosti i jednotlivé klienty,cesty  jsou plně pojištěné, předcházíme tím nepříjemným situacím a Vy budete mít jistotu dohodnutých podmínek,  kvalitní servis a skvělou dovolenou, ze které si odvezete mnoho nezapomenutelných zážitků, poznání,  vzpomínek a nádherných fotografií.
Speciální jsou také nabídky wellness  pobytů v hotelech i penzionech, lázeňské pobyty a nabídky pro novomanžele, romantické pobyty  dle přání klientů,  zajistíme pro Vás i svatební obřady v zahraničí.
K často žádaným poznávacím cestám patří také letecké a autokarové Eurovíkendy, dále prodloužené pobyty v Evropských metropolích, potápění, golf a třeba i nákupy a lyžování v Dubaii včetně návštěvy největšího hotelu světa a nejvyšší budovy světa.
Zaručená kvalita nabízených služeb, individuelní  přístup, dlouholeté zkušenosti a přednášky v oboru cestování, nasbírané zkušenosti a poznatky z absolvovaných pracovních i soukromých cest, osobní prohlídky hotelů za účelem vlastního poznání kvality nabízených služeb a připravovaných pokrmů, návštěvy památek, přírodních krás a jevů daných lokalit jsou naše ničím nenahraditelné poznatky a zkušenosti, které rádi předáváme našim klientům, kteří se svěří do naší péče, cestují s námi a využívají naše nadstandardní služby péče o zákazníky. Diskrétnost, osobní data a údaje klientů jsou samozřejmostí.
Dovolte nám nyní, abychom se s Vámi podělili alespoň částečně o zážitky a dojmy z absolvovaných  vybraných exotických cest za poznáním, sdělili Vám touto cestou alespoň krátce naše postřehy a věříme, že se na nás budete obracet a využívat naše zkušenosti a informace pro vaše cestování.